- BOSCH

Цена
€110 44 / 216 00 лв
с ДДС
В Наличност
Компактна с убедителна ефективност на почистване.
Мощно, чисто, бързо.Без торба.Без допълнителни разходи.Ултра-компактна: лесна употреба благодарение на супер лек и компактен дизайн (4.4.кг).EasyStorage: Много удобна, дори след употреба.Може да прибирате прахосмукачката бързо и лесно благодарение на компактния и размер и лесно съхранение на маркуча.Така имате свободно място за други предмети.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Тип | Standard |
| Почистване, тип | Dry |
| Мощност, W | 700 W |
| Всмукателна мощност, AW | Variable suction control |
| Торбичка | Bagless |
| Филтър | HEPA |
| Капацитет на торбичката/контейнер, l | 1.5l |
| Ниво на шума, dB | 78 dB |
| Телескопична тръба | yes |
| Регулиране на мощността | Corps |
| Дължина на кабела, m | - |
| Основна четка | Carpet brush |
| Допълнителни четки | Universal nozzle, Parquet nozzle, Combination nozzle |
| Колела с меко покритие | - |
| Клас на енергийна ефективност | A |
| Клас на емисии прах | A |
| Клас на почистване на твърди подови повърхности | A |
| Клас на почистване на килими | D |
| Годишна консумация, kWh | 28 kWh/annum |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.4 x 38.1 x 26.8 |
| Цвят | Chili Red/Black |
| Тегло, kg | 4.40 kg |
| Други | HighSpin Motor |
| Приложение | за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Standard |
| Почистване, тип | Dry |
| Торбичка | Bagless |
| Капацитет на торбичката/контейнер, l | 1.5 |
| Телескопична тръба | Да |
| Регулиране на мощността | Corps |
| Цвят | Red |
| Колела с меко покритие | Не |
| Приложение | за дома |
| Клас на енергийна ефективност | A |
| Клас на емисии прах | A |
| Клас на почистване на твърди подови повърхности | A |
| Клас на почистване на килими | D |
| Тегло, kg | 4.44 |
| Мощност, W | 700 |
| Подкатегория | Прахосмукачки |
| Ниво на шума, dB | 78 |
| Годишна консумация, kWh | 28 |
| Тегло | 8.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Без торба |
| Мощност (W) | 700 |
| Смукателна мощност (W) | 700 W |
| Капацитет на контейнера (L) | 1.5 L |
| Захранване | Кабелна |
| Ниво на шум (dB) | 78 dB |
| Дължина на кабела (m) | 6 |
| HEPA филтър | Не |
| Енергиен клас | A |
| Тегло (kg) | 4.5 |
| Накрайник за домашни любимци | Не |
| Цвят | Червен |
| Тегло | 8.00кг |
Прахосмукачка Bosch BGC05AAA2 без торба – 700 W, чили червено/черно
Открийте мощно почистване с прахосмукачката Bosch BGC05AAA2 без торба. С 700 W мощност и 1.5 L контейнер за прах, тя осигурява ефективно засмукване за ежедневни замърсявания. Чили червеният и черен дизайн добавя стилен акцент в дома ви.
Ключови Предимства
- Без торба — Няма нужда от смяна на торби; изпразвайте и използвайте отново контейнера от 1.5 L.
- Компактна и лека — Лесна за носене и съхранение, идеална за бързо почистване.
- Ниско ниво на шум — Работи при 78 dB(A) за по-тихо почистване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Без торба |
| Мощност (W) | 700 W |
| Капацитет на контейнера (L) | 1.5 L |
| Ниво на шум (dB) | 78 dB(A) |
| Енергиен клас | A |
| Цвят | Чили червено / Черно |
Какво има в кутията
- Прахосмукачка Bosch BGC05AAA2
- Цепков дюза
- Дюза за тапицерия
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.














